Alevi Radyosu
Ana Sayfa Radyo Alevi

Radyo Alevi

Taklitlerimizden sakının…

Sevgili Alevi Radyosu Dinleyicileri,

Öncelikle hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyoruz. “Alevi Radyosu” olarak, uzun bir süre boyunca sizlere Alevi kültürünü, inançlarını ve değerlerini aktarmak için buradayız. Ancak son zamanlarda, “Radyo Alevi” isminde bir radyonun ortaya çıkması, bazı insanlarımızı ikilemde bırakmakta ve bu durumdan dolayı fazlasıyla şikayet aldığımız için bu yazıyı yazma ihtiyacı hasıl olmuştur..

Bu durumun sizlerde yarattığı kafa karışıklığına ve fitneye; duyduğumuz üzüntüyü anlamamız gerekiyor. Bizi taklit eden Diğer radyo, Alevi kültürünü ve değerlerini paylaşmayı amaçlıyor gibi görünse de izledikleri politika bu amacın aksini göstermektedir. İsimlerde ki benzerlik bazılarınızı kararsız bırakmış olabilir. Bizim için bu durumun önemi büyük ve sizlerin nezdinde netlik sağlamak istiyoruz.

İsmimizi taklit ettikleri yetmezmiş gibi Logomuzu ve diğer içeriklerimizi de taklit ederek işin içinden çıkılmayacak hale getiren kişilerin ALEVİLİKLE hiç bir bağının olmadığını oluşturduğu fitne ile anlamış bulunmaktayız!

Lütfen unutmayın ki, “Alevi Radyosu” olarak biz, Alevi kültürünü ve inançlarını en iyi şekilde temsil etmek ve yaşatmak için buradayız. Bizler, bu kültürün bir parçası olarak hoşgörü, sevgi, birlik ve barışı teşvik etmek amacındayız.

Bizimle kalmaya devam ettiğinizde, Alevi kültürünü daha yakından tanıyacak, bu değerleri daha fazla paylaşacak ve bir arada büyüyeceğiz. Bir adın ötesinde, içeriğimizin ve misyonumuzun önemli olduğunu unutmayın.

İsim benzerliği ile yayın yapmaya çalışan sözde radyolara itibar etmeyin. İnsanları ikilem de bırakan, kafa karışıklığına sebebiyet veren bir takım fitne unsuru insanların amaçlarına hizmet etmemek için doğru adres olan Alevi radyosunda kalmaya devam ediniz.

Birlikte, Alevi kültürünü ve değerlerini daha da derinlemesine keşfetmek için buradayız. Bizimle kalmaya devam edin ve birlikte güçlü bir topluluk oluşturmaya devam edelim.

Sevgi ve saygılarımızla,
Alevi Radyosu Ailesi


Tema Tasarım | Ozakajans.com